Ziemeļaustrumu futbola līgas jaunatnes čempionāta fināls "C" grupā zēniem notika Gulbenē, kur sudraba medaļas izcīnīja Madonas BJSS pirmā komanda.
Madoniešu pirmā komanda pirmajā spēlē ar rezultātu 1 : 0 uzvarēja FB "Gulbene 2005" otro komandu. Vārtus guva Ivans Narkovskis. Otrajā spēlē ar gulbeniešu pirmo komandu jau klājās sliktāk – zaudējums ar rezultātu 2 : 6 un otrā vieta. Abus vārtus guva Sandijs Beķeris, kas madoniešu komandā saņēma labākā spēlētāja balvu. Vēl sudraba medaļas saņēma Normunds Cielavs, Didzis Mednis, Nauris Timofejevs, Atis Padoms, Ivans Narkovskis, Kristaps Kalums, Aleksandrs Narkovskis, Alvis Dreiškins, Tonijs Bokmelders, Mārtiņš Kaulačs, Jānis Šķēls, Andrejs Markevičs un Jānis Plāte. Komandu trenē Sergejs Sidorenkovs un Jānis Irbe.
Vēl Gulbenes pirmā komanda ar rezultātu 13 : 0 sagrāva savus jaunākos kolēģus.
Madonas BJSS otrā komanda uz finālu neieradās un visās spēlēs saņēma zaudējumus ar 0 : 5.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS
GATA BOGDANOVA foto