Uz Latvijas čempionāta pirmā posma sacensībām distanču slēpošanā Priekuļu slēpošanas un biatlona trasē, kas vienlaicīgi bija arī FIS sacensības, devās arī Madonas BJSS sportisti.
Uz Latvijas čempionāta pirmā posma sacensībām distanču slēpošanā Priekuļu slēpošanas un biatlona trasē, kas vienlaicīgi bija arī FIS sacensības, devās arī Madonas BJSS sportisti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.01.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ