Latvijas 2. līgas ZA reģiona čempionātā FK "Kvarcs-Madona" komanda izbraukumā cīnījās neizšķirti (2 : 2) ar FB "Gulbene 2005".
Jau spēles trešajā minūtē laukumu atstāja gulbeniešu komandas kapteinis, vēl pēc minūtes Kārlis Sudārs guva vārtus. Pēc pāris minūtēm Arnis Ikaunieks panāca rezultātu 2 : 0.
Likās, gulbenieši ir sagrauti. Tomēr pamazām spēle izlīdzinājās, un puslaika vidū Gulbenes komanda guva vārtus. Rezultāts kļuva 2 : 1. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks. Otrajā spēles daļā komandas turpināja izniekot vārtu gūšanas momentus. Atkal puslaika vidū veiksmīgāki bija gulbenieši, un rezultāts kļuva 2 : 2.
Spēles izskaņa pagāja saspringtā gaisotnē. Madoniešiem bija vairākas lieliskas izdevības gūt uzvaru, tomēr noslēdzošie sitieni bija neprecīzi. Desmit minūšu laikā komandas nopelnīja četras dzeltenās kartītes un vienu sarkano. Rezultāts gan nemainījās, un spēle noslēdzās ar 2 : 2.
Citu spēļu rezultāti: SK "Blāzma" – FK "Balvu Vilki" – 0 : 0, FK "Balvu Vilki" – Ludzas NSS/Kārsava-Zilupe – 1 : 2 un FK "Balvu Vilki " – FB "Gulbene 2005" 4 : 0.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS