4. jūlijā Madonā, Priežu kalna laukumos, notika ielu basketbola sacensību „Topbumba 2010" 2. posms. Šajā posmā piecās vecuma grupās piedalījās 30 komandas.
Jaunākajā D grupā (1998. g. dz. un jaunāki zēni) šoreiz uzvaru izcīnīja komanda „BK MADONA" (A. Jurkāns, D. Sakne, I. Seikstulis). C grupā (1996.-1997. g. dz.) labākie jau otro reizi bija komanda „Green" (K. Bitels, J. Svilis, J. Grandāns, R. Kolāts). B grupā (1994.-1995. g. dz.) uzvara tika komandai „2,5 VĪRI" (R. Iļčukovs, R. Actiņš, M. Gailums, G. Ketlers). A grupā (1992.-1993. g. dz.) otrreiz uzvarēja „Beverly Hills" (H. Finķis, R. Zemītis, J. Karzjuks). V grupā (1991. g. dz. un vecāki vīri) šoreiz stiprākie bija komanda „PILĪTE" (A. Akmentiņš, J. Vācietis, M. Sokolovs, A. Lazdups).
Šajā posmā veiksmīgākais soda metienu konkursā bija Alvis Lazdups, bet 3 punktu metienu konkursā uzvarēja Zigmārs Raimo.
23. jūlijā Madonā paredzēts Ghetto Basket posms, bet 3. posma sacensības „Topbumba 2010" 7. augustā.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto