Hokeja komanda „Latvāņi" veiksmīgi aizvadījusi pirmo nopietno turnīru.
2011. gada nogalē Madonā tika izveidota amatieru hokeja komanda ar mūsu novadam tik raksturīgo nosaukumu „Latvāņi". Lai gan latvāņi patiešām ir mūsu novada augs, tomēr komanda nes sava ģenerālsponsora SIA „Latvāņi" vārdu. Vienlaicīgi, protams, šāds komandas nosaukums ir saistošs hokeja interesentiem, īpaši, ja pretiniekam arī ir savdabīgs nosaukums, piemēram, „Bruņrupuči".
Sarunā ar komandas spēlētājiem noskaidroju, ka šī vasara hokejistiem aizritējusi saspringti, jo gūta pirmā nopietnā pieredze, spēlējot Neatkarīgās amatieru hokeja līgas vasaras līgā, kur deviņu komandu konkurencē tika izcīnīta augstā ceturtā vieta. Lai varētu piedalīties turnīrā, komanda regulāri vakaros devās uz Rīgu, kur pārsvarā vēlu vakarā līdz pat pusnaktij notika spēles uz ledus par kārtējiem punktiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.09.2012.
Autors: UĢIS IRBE,
biedrības „Alžāni" priekšsēdētājs
ROLANDA JAUNALKŠŅA foto