21. maijā Madonas kartodromā ar spraigām cīņām trasē tika atklāta Hobbykart sezona. Uz sacensībām bija ieradušies pavisam 36 dalībnieki, no kuriem trīs bija mērojuši tālo ceļo no Sanktpēterburgas.
Pagājušajā sezonā aizsāktās sacensības ieguvušas starptautisku raksturu. Tas, protams, priecē organizatorus un arī dalībniekus, jo tā ir iespēja pamēroties spēkiem ar kaimiņvalstu kartingistiem. Dalībnieku sarakstā – arī tādi Latvijas kartingā slaveni uzvārdi kā Gasparovičs, Štolcermanis, Garkaklis.
Pašā mazākajā klasē – Mini – pelnītu uzvaru svinēja viesis no Krievijas Konstantīns Kosarevs, lai gan kvalifikācijas braucienā viņam gadījās tehniska neveiksme, ko ļoti labi izmantoja Artūrs Reņko (Daugavpils Kartinga klubs).
Retro klase šoreiz bija pulcējusi sešus dalībniekus. Ģimenes apstākļu dēļ trasē neredzējām pagājušā gada zvaigzni Normundu Majenieku, bet, neraugoties ne uz ko, ļoti augstvērtīgu sniegumu demonstrēja Andis Belijs (Limbaži) un Māris Aizsils (Rīga). Uzvarēja Andis, aiz sevis visos braucienos atstājot Māri. Godpilno trešo vietu izcīnīja cesvainietis Māris Vilkaušs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.06.2011.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto