2007./2008. gada sezonā Madonas BJSS Hansabankas jaunatnes basketbola līgā startē ar 5 komandām (C2 – 1994. g. dz.; C1 – 1993. g. dz.; B2 – 1992. g. dz.; B1 – 1991. g. dz.; A – 1989., 1990. g. dz.) 2. divīzijā Austrumos un ar 3 komandām (D1 – 1995. g. dz.; D2 – 1996. g. dz.; D3 – 1997., 1998. g. dz.) minispēlēs Austrumos.
2. divīzijā spēles notika 22. septembrī, kad Kusas sporta zālē B1 komanda ar 82 : 57 (A. Akmentiņš 27) pieveica „Cēsis 2". 23. septembrī ciemojāmies Strenčos, kur spēlējām pret „Valmiera/Rūjiena/Strenči 2" komandām – C2 zaudējums 41 : 62 (M. Bebrišs 12); C1 uzvara 98 : 34 (M. Rudovičs 32); B2 uzvara 77 : 34 (K. Jerumanis 28); B1 zaudējums 62 : 81 (A. Akmentiņš 18); A uzvara 66 : 57 (I. Ikstens 19).
30. septembrī uzņēmām Rēzeknes rajona sporta skolas komandas, un abās spēlēs uzvaras – C1 109 : 69 (M. Cīrulis 31) un B1
59 : 46 (M. Utināns un I. Pētersons 15). Pēc tam spēles pret Līvānu BJSS, kur C2 zaudējums 16 : 86 (M. Bebrišs 6), bet A uzvara 95 : 56 (V. Krieviņš 21).
13. oktobrī Madonā pieveicām Balvu komandas -B1 grupā
80 : 66 (I. Pētersons 19) un A
94 : 33 (J. Eglītis 16).
14. oktobrī Smiltenē B2 zaudējums 59 : 65 (D. Barans 20), bet B1 uzvara 99 : 48 (I. Pētersons 21) un A uzvara 94 : 69 (I. Ikstens 17).
20. oktobrī uzņēmām Gulbenes komandas, pret ko pirmās 4 spēles zaudējām – C2 14 : 105 (M. Bebrišs 5); C1 58 : 61 (R. Zemītis 21); B2 53 : 96 (J. Vanags 13); B1 71 : 91 (I. Pētersons 20), bet A grupas komandai uzvara 65 : 55 (I. Ikstens 20).
Nākamās 2. divīzijas spēles notiks Madonā 10. novembrī pret „Daugavpils/Krāslavas" komandām un 11. novembrī pret Jēkabpils komandām.
6. un 7. oktobrī Gulbenē notika 1. minispēļu sabraukums, kurā mūsu komandas izcīnīja 4 uzvaras – D1 pret Gulbeni 61 : 31 (M. Gailums 17), D2 pret Alūksni
49 : 42 (N. Bajārs 22), D3 pret Balviem 109 : 10 (E. Lazdups 38) un pret Alūksni 43 : 39 (Z. Raimo un E. Lazdups 15), bet cieta arī 2 zaudējumus – D2 pret Gulbeni 14 : 103 (K. Bitelis 6 ) un D3 pret Gulbeni 38 : 67 (E. Lazdups 17).
Nākamais jeb 2. minispēļu sabraukums notiks 3. novembrī Cēsīs.
1. novembrī Madonā 19.00 notiks pirmā šīs sezonas Amatieru basketbola līgas spēle starp BK „Madona" un BK „Alūksne/BJSS" komandām.
Savukārt piecas komandas no Madonas piedalīsies Alfrēda Kraukļa piemiņas starptautiskajā basketbola turnīrā, kas notiks Rīgā no 25. līdz 27. oktobrim.
Joprojām treniņos, kas notiek Madonas pilsētas 1. vidusskolas zālē pirmdienās un trešdienās no 17, gaida 1996.-1998. gadā dzimušos basketbolistus.
Autors: AGNIS BEĶERIS
basketbola treneris