Ar finālspēlēm 25. maijā un komandas "Heta" uzvaru Madonas pilsētas sporta centrā ir noslēdzies Madonas novada atklātais čempionāts volejbolā sievietēm.
Atklātajā čempionātā piedalījās 8 komandas: "Mētriena", "Madona", "Lubāna", "Varakļāni", "Barkava", "Vecpiebalga", "Heta"/Madonas BJSS, "Li & Ko"/Madonas BJSS.
Komandas katra ar katru izspēlēja savā starpā divas spēles, noskaidrojot 1. līdz 8. vietas ieguvējas, lai pēc tam ceturtdaļfinālā noteiktu pusfinālpārus. Pirmajā pusfinālā "Heta" ar rezultātu 3 : 0 uzvarēja Mētrienas komandu, bet "Madona" ar 3 : 0
uzvarēja "Li & Ko" spēlētājas. Spēlē par trešo vietu, zaudējot pirmajā setā, bet uzvarot atlikušajos trijos, "Li & Ko" komandas meitenes ar 3 : 1 uzvarēja Mētrienas komandu un izcīnīja bronzas medaļas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.05.2013.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators
AUTORA foto