No 20. līdz 22. janvārim Madonas BJSS basketbolisti piedalījās ikgadējā starptautiskajā basketbola turnīrā jauniešiem "Cēsu kauss 2012".
Šoreiz devāmies uz turnīru ar piecām komandām. Turnīrā piedalījās vairāk nekā 40 komandu zēnu un meiteņu konkurencē no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Igaunijas.
2001. g. dz. zēnu komandai gāja ļoti smagi, taču 10 komandu konkurencē bija jāpaliek pēdējā vietā. Tomēr spēlēs ar Tartu (Igaunija), Cēsu, Jelgavas, Vasiļeostrovskas sporta skolas 1 (Sanktpēterburga) un Jēkabpils komandām mazajiem puišiem azarta netrūka, un tika gūta pieredze, spēles bija labs treniņš. Labākā spēlētāja balvu komandā ieguva Jurģis Šahno.
1999. g. dz. zēnu komandai ar sastāvu šoreiz viss gandrīz bija labi, jo tika apvienoti vienā komandā Madonas un Jēkabpils puiši. Tomēr konkurence bija ļoti stipra, palikām 6. vietā sešu komandu konkurencē. Atzinām komandu "Valmiera", BK "Rīga/Jugla", "VEF/Ķekava", "Sigulda", "Cēsis" pārākumu, kaut arī trīs spēlēs tika zaudēts ar ļoti minimālu pārsvaru. Labākā spēlētāja balvu komandā ieguva Matīss Koļesinskis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.02.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris