Kā tas jau gadiem iegājies, kopš rīko Madonas novada (bijušā rajona) atklāto šaušanas čempionātu ar medību ieročiem, pēc trim čempionāta posmiem kā uz šī sporta veida sacensību finālu dažas nedēļas vēlāk sporta kluba "Palejas" saimnieki, kur mači notiek, sportistus aicina uz "Paleju" kausu izcīņu. Kausi, protams, komandām, bet visiem dalībniekiem – medaļas un diplomi par individuālajiem sasniegumiem katrā šaušanas disciplīnā.
Tā arī aizvadītās nedēļas sestdienā jau no agra rīta "Paleju" pagalmā sāka ieripot tradicionālo sacensību dalībnieku mašīnas. Ierindā nostājās divdesmit septiņi mērķu mednieki piecās dažādās šaušanas disciplīnās, un vēl pēc brīža jau rībēja vien.
Dienā, nedaudz rudenīgais laiks gan brīžiem saniķojās, taču kopumā ļāva darbus paveikt ātrāk nekā iepriekšējos mačos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.09.2011.
Autors: OĻĢERTS SKUJA
AUTORA foto