Balvos aizvadītas kārtējās ZA reģiona veterānu telpu futbola čempionāta spēles.
Madonas komanda ar rezultātu 1 : 0 uzvarēja "Rēzekni" (vārtus guva Dmitrijs Markevičs), bet piekāpās "Valmierai" ar rezultātu 2 : 3 (D. Markevičs un Jānis Pizelis) un "Aizkrauklei" ar 0 : 2.
Nākamās spēles paredzētas 12. decembrī Priekuļos, kur jāsacenšas ar Inčukalna, Balvu un Rēzeknes komandām.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS