4. novembrī Madonas pilsētas sporta centrā notika ABL spēle, kurā Madonas BJSS/SEB komanda uzņēma viesus no Limbažiem. Ļoti labi nokomplektētā Limbažu komanda (visi labākie Limbažu novada spēlētāji, arī strādājo–šie un studējošie) mūsu jaunajiem parādīja, kā jāspēlē aizsardzībā un uzbrukumā, un uzvarēja mūsu komandu ar rezultātu 97 : 60.
Mūsu komandas labā 46 punktus guva Mikus Sokolovs, kas joprojām atrodas kādas profesionālas komandas meklējumos, ko arī es novēlu viņam, lai tas pēc iespējas drīzāk notiek un Mikus var savu talantu slīpēt, attīstīt tālāk un augstākā līmenī.
6. novembrī Madonā uzņēmām Jēkabpils jaunos censoņus. U-12 komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 47 : 30 (N. Skripka – 15 p.), bet U-13 komanda uzvarēja ar rezultātu 51 : 42 (E. Sirmbārdis – 22 p.).
7. novembrī izbraukumā Krāslavā cīnījāmies ar vietējām komandām, kur katrs mačs bija ļoti grūts un līdzīgs. U-12 komanda uzvarēja ar rezultātu 42 : 34 (E. Pētersons – 20 p.), arī U-15 komandai – uzvara ar 54 : 47 (R. Kolāts – 24 p.), bet U-17 komanda guva uzvaru ar rezultātu 78 : 67 (V. Plotka – 20 p.).
Īsts trilleris bija U-19 komandas cīņa. Nevienu spēles brīdi nevarējām pietuvoties rezultātā krāslaviešiem, atrodoties iedzinēju lomā no 6 līdz 11 punktiem. Vēl 3 minūtes līdz mača beigām zaudējām 11 punktu, bet galotni izdevās ļoti labi nospēlēt gan uzbrukumā, gan aizsardzībā un izraut papildlaiku, sasniedzot rezultātu 75 : 75.
Pagarinājuma 5 minūtes labi nospēlējām uzbrukumā, un beigās sekoja laimīga uzvara -87 : 84 (N. Meiers – 22 p., R. Zemītis – 18 p.).
8. novembrī U-13 komanda uzņēma Līvānu puišus, diezgan sīvā cīņā un tikai pēdējā ceturtdaļā izcīnījām uzvaru ar 46 : 38 (E. Sirmbārdis – 16 p.).
9. novembrī Straupes sporta namā ABL mačā cīnījāmies ar BK "Pārgauja/Cēsu SS" komandu, kur daļa spēlētāju ir bijušie LBL spēlētāji un pieteikts arī mūsu bijušais spēlētājs Mārtiņš Knostenbergs. Spēle mūsu puišiem gāja no rokas, izrādījām lielu pretestību, beigās tomēr zaudējām – 72 : 74 (M. Sokolovs – 29 p., K. Liberts – 12 atlēkušās bumbas).
Madonas BJSS basketbola nodaļā turpina uzņemt 1997., 1998., 1999., 2000. g. dz. zēnus. Šo puišu komandu vārdā vēlos aicināt vecākus, radus un draugus vairāk atbalstīt jaunatni spēlēs, lai nav ierastās situācijas, ka sporta centra tribīnes ir tukšas mājas spēlēs.
AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
Foto no personiskā arhīva