Pirmā apļa noslēgumam tuvojas Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēles visās vecuma grupās.
1. divīzijā vēl atlikuši divi izbraukumi – uz Ogres basketbola skolu un BS "Pārdaugava" Rīgā, viena mājas spēle Jēkabpilī pret "Liepāju". Savukārt 2. divīzijā decembrī puiši aizvadīs spēles Alūksnē un Balvos. Minispēļu šā gada pēdējais sabraukums notiks 26., 27. novembrī Rēzeknē un Krāslavā.
2. divīzijā "Madona/Jēkabpils 2" 3. novembrī Madonas sporta centrā spēlēja ar Rūjienas komandām. U-14 grupas zēni zaudēja ar rezultātu 34 : 77, U-19 komandai – zaudējums mača izskaņā – 73 : 82, bet uzvara U-16 komandai ar 66 : 59 (N. Truksnis – 19 p.).
7. novembrī Jēkabpilī U-19 zaudēja "Daugavpilij" ar 64 : 73, bet sezonas otrā uzvara izcīnīta Madonā 14. novembrī pret Aizkraukles komandu (90 : 69, D. Kumsārs – 18 p.).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.11.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto