2. un 3. aprīlī jaunatnes basketbola līdzjutēji, vecāki tiek gaidīti Madonas sporta centrā, lai atbalstītu Madonas komandas.
Madonas basketbolisti šosestdien no pulksten 11 tiksies ar Krāslavas U-15, U-16, U-17, U-19 komandām. Savukārt svētdien no pulksten 11 notiks spēles ar Gulbenes U-15, U-16, U-17, U-19 komandām. Visbeidzot 3. aprīlī pulksten 16.20 1. divīzijas spēlē jāatbalsta U-14 Madonas komanda spēlē ar "Gulbeni".
Autore: I. SMILGA