Gulbenē jau daudzus gadus rīko divus individuālos zolītes čempionātus – pavasarī un rudenī. Šopavasar turnīrs notiks 1. maijā kafejnīcā "Pie kamīna".
Sacensību dienā pieteikšanās – līdz pulksten 9.45, pirmā spēļu kārta sāksies pulksten 10. Paredzētas astoņas kārtas, katrā kārtā – pa 24 partijām. Turnīrs ilgs līdz pulksten 18.30, katram dalībniekam būs jānospēlē 192 partijas.
Pa šiem gadiem mums godalgoto dalībnieku pulkā ir bijuši daudzu novadu pārstāvji, arī no Alūksnes, Madonas un Balviem. Mēs gaidīsim arī šoreiz visus Madonas un citu novadu zoles meistarus Gulbenē 1. maijā.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS