Madonas pašvaldības čempionāts zāles futbolā turpinās, un tajā piedalās desmit komandu. Pirmais aplis jau aizvadīts – 7. novembrī Varakļānos, jaunajā sporta zālē. Pēc pirmās kārtas līderos ir Varakļānu komanda.
Nākamais aplis notiks jau šosvētdien, 29. novembrī, Madonas sporta centrā, uz ko aicināti arī līdzjutēji just līdzi savām komandām.
Futzāla čempionāta turnīrā piedalās šādas komandas: „Kvarcs", „Westra", „Signāls", „Ērgļi", „Sporta skola", „Varakļāni", „Madonas 2. vidusskola", „MLB", „Kusa" un „Cesvaine".
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ