Ziemeļaustrumu futbola līgas telpu futbola čempionātā veterāniem divas uzvaras izcīnīja Madonas komanda.
Pirmajā spēlē madonieši sacentās ar Priekuļu komandu un negaidīti uzvarēja ar rezultātu 2 : 1. Abus vārtus guva Linards Lancmanis. Otrajā spēlē ar Dzērbenes komandu jau gāja vieglāk, un uzvara nāca ar rezultātu 3 : 1. Arī šajā spēlē visus vārtus guva L. Lancmanis.
Nākamās spēles notiks 12. janvārī Aizkrauklē, kur Madonas komanda sacentīsies ar Valmieras un Dzērbenes spēlētājiem.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS