Latvijas Nordea jaunatnes futbola līgas čempionātā U -14 grupā Madonas BJSS pēdējā kārtā Gulbenē ar 0:2 piekāpās FK Ilūkste, FK Alūksne uz spēli neieradās, un madoniešiem piešķirta uzvara ar 5:0.
Pārējo spēļu rezultāti: Mārupe/Balvu SC – FK Alūksne 0:1, FB Gulbene/Vasks – Rēzeknes SK Blāzma 2:2, FB Gulbene/Vasks – Mārupe/Balvu SC 2:0, SK Blāzma – FK Ilūkste 3:2.
Autors: ARNIS MARTUSEVICS