Futbola klubs „Kvarcs/Madona" šosezon spēles vada Austrumlatvijas līgā. Klubam aizrit jau 13. sezona, un pēc pirmā spēļu riņķa „lielajā" futbolā komanda ierindojusies starp līderiem.
Viena no sekmīgākajām kluba sezonām bija pagājušogad, kad tika izcīnīta 1. vieta Ziemeļaustrumu līgā, taču arī šābrīža sasniegumi nav slikti, neraugoties uz to, ka liela daļa spēlētāju izturas nenopietni.
– Pirms trīspadsmit gadiem, kad tikko sāku saistīties ar futbolu, rajonā bija sešpadsmit septiņpadsmit komandu, no Cesvaines un Kusas vien bija pa trim komandām. Šogad spēlēm bija pieteikušās desmit komandas no reģiona, bet, piemēram, „Kusas" pārstāvji zvanīja, ka nespēj savākt septiņus cilvēkus komandai, līdzīga situācija arī Cesvaines „Krauss" komandai. Pēdējā laikā, gan spēlējot „lielo" futbolu, kur komandā nepieciešami 11 spēlētāji, gan minifutbolu (7 spēlētāji), arī „Kvarcam" grūti nokomplektēt komandu, jo futbola spēles pārsvarā notiek sestdienās un svētdienās, bet piektdienu vakaros jauniešiem notiek burziņi, pēc kuriem, skaidri saprotams, puiši nekādi nopietnie spēlētāji nav, – aicināta uz sarunu, skaidro FK „Kvarcs/Madona" menedžere Anna Ikauniece.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.08.2012.
Autore: RITA TURKINA
Foto no FK „Kvarcs/Madona" arhīva