Pagājušās nedēļas nogalē saspringtas spēles izbraukumā aizvadīja Madonas florbola komandas. Līdz šim čempionātā abas komandas bija cīnījušās bez zaudējumiem, taču nu pretiniekos stājās vieni no favorītiem. 1. līgā spēlējošo FK „Madona" pie sevis uzņēma „Rubene 1", bet „Madona 2" devās uz Cēsīm, kur tikās ar komandu „Lekrings 2".
Rubenieši līdz šim vienīgo punktu bija zaudējuši spēlē ar FK „Ogres vilki", nespējot ogrēniešus pieveikt spēles pamatlaikā. Jau spēles pirmās minūtes solīja, ka atšķirībā no iepriekšējām reizēm vieglu vārtu guvumu nebūs. Šis bija arī viens no tiem mačiem, kurā par vieniem no galvenajiem varoņiem gribējās būt tiesnešiem, par ko liecina raženais soda minūšu birums. Pa abām komandas kopā nopelnīja 34 soda minūtes, no tām 22 – FK „Madona" kontā. Spēlē īpaši izcēlās iepriekšējo maču rezultatīvākais madonietis Didzis Dumbergs, kas par rupju spēli tika sodīts kopumā ar 10 minūtēm, kā arī ieraudzīja sarkano kartīti. Neraugoties uz to, madonieši līdz trešajam periodam spēli spēja kontrolēt un izvirzījās vadībā ar rezultātu 3 : 6. Trešais periods padevās pagalam neveiksmīgs gan noraidījumu, gan komandas spēles ziņā. Gandrīz viss iekrātais pārsvars tika izsēts un divas sekundes līdz spēles beigām vēl nopelnīts soda metiens, ko, par laimi, „Rubenei 1" neizdevās realizēt. Rezultāts – 7 : 8 par labu FK „Madona".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.10.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS