Madonas florbola komandai, kas šosezon atkal pēc vairāku gadu pārtraukuma spēlē Latvijas čempionāta 1. līgā, pēc ne pārāk veiksmīgi aizvadītas sezonas pirmās puses būs jāpierāda, ka komandas piederība šai līgai nav nejaušība, bet gan objektīva likumsakarība.
Jāteic, ka komandas spēle par to arī sāk liecināt. Pirms divām nedēļām savās mājās tika izcīnīta svarīga uzvara pret spēcīgo Liepājas komandu (6 : 3), bet pagājušā gada nogalē tikai pēcspēles soda metienos piedzīvots zaudējums pret Rubenes komandu, kas šobrīd atrodas 4. vietā. Šo zaudējumu, kas komandai deva vienu punktu vairāk, var uzskatīt par neveiksmi, jo vēl 3. perioda vidū madoniešiem bija 3 vārtu pārsvars.
Spēļu rezultāti liecina, ka ir vērojama komandas izaugsme, it īpaši aizsardzībā, uz ko norāda daudzie bloķētie metieni. Arī vārtsarga pozīcijā ir vērojama zināma stabilitāte, un zaudējumi ar divciparu skaitli ir kļuvuši par retumu. Tiesa, kopējā iesisto un ielaisto vārtu statistika – 91 : 142 (otra sliktākā līgā) joprojām liek vēlēties ko labāku.
Rezultatīvāko spēlētāju saraksta trīsdesmitniekā var atrast trīs madoniešus – Reinis Zdanovskis ar 32 punktiem (24 vārti un 8 piespēles) ieņem 10. vietu, komandas kapteinis Renārs Vārsbergs ar 28 punktiem (19; 9) atrodas 17. vietā, bet 26. vietā atrodams Gatis Gailums, kas guvis 23 punktus (11; 12).
Nākamie rezultatīvākie Madonas florbola komandas spēlētāji jau ir jāmeklē aiz piecdesmitnieka robežām (tuvākais ir Edgars Zass ar 16 punktiem).
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 31.01.2008.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
EVITAS GAVRILOVAS foto