Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Florbolisti cīnīsies par zeltu

Redakcija

Autors • 30.03.2011.

Florbolisti cīnīsies par zeltu
Burtu lielums

Latvijas florbola čempionātā, kur piedalās arī trīs Madonas novada komandas, visās līgās šobrīd ir atlicis vien noskaidrot izslēgšanas spēļu uzvarētājus un vietu sadalījumu.

Pirmajā līgā spēlējošā Madonas florbola komanda sīvā cīņā trijās spēlēs piekāpās regulārās sezonas 3. vietas ieguvējiem FK „Ādaži". Pirmā spēle tika aizvadīta viesos, kur madonieši piekāpās ar rezultātu 8 : 6. Otrā spēle notika Madonā, kur, pilnu tribīņu uzmundrināti, mājinieki spēja demonstrēt ļoti atzīstamu sniegumu un pārspēt ādažniekus ar rezultātu 7 : 4. Diemžēl līdzīgu varoņdarbu neizdevās atkārtot trešajā – izšķirošajā – ceturtdaļfināla spēlē, kas atkal noritēja izbraukumā. Kaut arī netrūka labu vārtu gūšanas momentu, vairāk par diviem vārtiem gūt neizdevās, un rezultātā piedzīvota sakāve ar 5 : 2, kas arī nozīmēja sezonas beigas. Neraugoties uz to, sezonu kopumā vairāk var vērtēt ar plusa zīmi, jo jau tās gaitā darbu ar komandu uzsāka jaunais treneris Kalvis Dimants, kas vienlaikus ir arī komandas, kurā šosezon tika veiktas būtiskas izmaiņas, kapteinis. Komanda piekāpās objektīvi spēcīgākam pretiniekam, kas izslēgšanas spēlēs izcīnīja sudrabu.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.03.2011.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px