Latvijas 2. līgas ZA reģiona čempionātā Madonas FK "Kvarcs" aizvadīja izbraukuma spēli ar FB "Gulbene 2005" un diemžēl piedzīvoja smagu zaudējumu.
Šī spēle praktiski bija par pirmo vietu reģionā. Spēles sākums madoniešiem bija veiksmīgs, jo jau otrajā minūtē Romāns Sitiks guva vārtus. Saimnieki izlīdzinājumu panāca tikai puslaika vidū ar tālu, bet ļoti precīzu sitienu. Puslaika izskaņā gulbenieši vēl divas reizes pārspēja Jāni Radziņu, un atpūtā komandas devās ar rezultātu 3 : 1 FB "Gulbene 2005" labā.
Otrā puslaika sākumā saimnieki guva ceturtos vārtus, un turpinājumā var uzskatīt, ka spēlēja viena komanda. Gulbenieši guva vēl četrus vārtus, un FK "Kvarcs" negaidīti piedzīvoja savu smagāko zaudējumu 2. līgas čempionātos (rezultāts – 1 : 8). Pagaidām Madonas komanda ir trešajā vietā, bet atlikusi vēl spēle Balvos
26. septembrī.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS