Aizvadītas kārtējās spēles 2. līgas Austrumlatvijas zonas čempionātā.
FK „Kvarcs/Madona" ar rezultātu 3 : 1 pārspēja FK „Pļaviņas DM". Vārtus komandas labā guva O. Saliņš un K. Dzenis, bet vienu reizi viesi bumbu raidīja paši savos vārtos. Madonas komanda ir pārliecinoša līdere čempionātā.
Pārējo spēļu rezultāti ir šādi: Balvi – Ludza – 4 : 0; Alūksne – Kalupe – 5 : 1; Preiļi – Viesīte – 4 : 1; FB „Gulbene-2" – Jēkabpils SC – 5 : 1.
Nākamā spēle madoniešiem – 16. jūnijā pulksten 15 Jēkabpilī.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS