Noslēgušās Latvijas jaunatnes čempionāta volejbolā priekšsacīkšu spēles D1 grupas (1996. g. dzim.) meitenēm, kur Madonas BJSS volejbola komanda izcīnīja tiesības spēlēt finālā.
Pirmajā aplī, kas risinājās Smiltenē, Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas meitenēm bija pirmās ugunskristības, kas tika veiksmīgi pārvarētas, gūstot uzvaru pār Smiltenes un Limbažu komandām, zaudējot Gulbenes komandai. Izcīnīta 2. vieta pirmā apļa spēlēs.
Nākamais aplis risinājās Daugavpilī. Vienā dienā bija jāizspēlē piecas spēles, un tas jau bija liels izturības pārbaudījums.
Neraugoties uz vairāku komandas spēlētāju traumām, tika izcīnīta ļoti svarīga uzvara pār Gulbenes komandu, kam zaudējām pirmajā spēlē. Šajā aplī vēl tika piedzīvoti četri zaudējumi. Tika gūta liela spēļu pieredze, un to visnopietnāk var gūt tikai caur zaudējumiem.
Trešais aplis risinājās 28. martā Madonas pilsētas 2. vidusskolas sporta zālē. Spēlēs noraudzīties bija ieradies diezgan liels skatītāju pulks. Paldies viņiem par lielisko atbalstu spēļu laikā. Šajā aplī tika izcīnītas divas uzvaras – pār Gulbenes un Daugavpils komandu, piedzīvoti divi zaudējumi – spēlē ar Preiļu un Rīgas volejbola skolas komandām. Kulminācijas spēle bija pret Daugavpils komandu: pirmais sets uzvarēts ar rezultātu 29 : 27, otrais sets zaudēts ar rezultātu 25 : 27, trešajā – uzvara ar 15 : 3. No gandarījuma un sajūsmas nobira arī dažas prieka asaras, jo meiteņu komanda iekļūst finālā. Protams, neizsakāms prieks par panākumu.
Meiteņu volejbola komandā spēlēja: Linda Ozoliņa, Diāna Hačtrjana, Gunda Āboliņa, Undīne Skuja, Krista Zvirgzdiņa, Kitija Auziņa, Ivanda Miezāne un Simona Ponomarenko. Gribu pateikties visām meitenēm par cīņas gribu un vēlēšanos spēlēt volejbolu. Paldies arī izglītības iestāžu vadītājiem Voldemāram Šmugajam, Romānam Ližbovskim un Valentīnam Rakstiņam par atbalstu meiteņu treniņprocesa nodrošināšanā.
Autors: AIVARS INDRIKOVS,
Madonas BJSS volejbola treneris
JĀŅA POMERA foto