Uz Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādi, kas no 14. līdz 21. februārim norisināsies Polijā, pošas arī Latvijas jaunieši. Komandas dalībnieku vidū ir arī pieci Madonas BJSS sportisti.
Distanču slēpošanā Latvijas komandā iekļauti madonieši Rinalds Kostjukovs, Nauris Biķernieks un Rolands Vovers. Kopā ar slēpotājiem uz Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādi brauc arī viņu treneris Dainis Vuškāns.
Biatlonistu pulkā, kas dodas uz Poliju, ir arī Madonas BJSS treneres Airas Bērziņas audzēkņi Mārtiņš Indriksons un Reinis Spaile, kas izvirzījās atlases sacensībās.
Šodien Olimpiskajā sporta centrā Rīgā notiek "EYOF 2009" komandas pavadīšanas pasākums, instrukcija par dopinga kontroles procedūru, kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas veltījums "EYOF 2009" dalībniekiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ