Madonas BJSS kausu izcīņas pirmā kārta šogad notika Ērgļos pie vidusskolas.
Paldies Baibai Kaļvai un Andrim Rudzītim par interesanti veidotajām distancēm pa Ērgļu ielām un Ogres līkločiem. Patīkami, ka šajā lietainajā un pavēsajā dienā pirms starta un finiša bija iespēja izmantot Ērgļu vidusskolas telpas.
Šogad Madonas BJSS rīkotās sacensības notiks 23 kārtās otrdienu pēcpusdienās no pulksten 16 līdz 19 dažādās Madonas rajona vietās. Vērtēšana -18 dažādās vecuma un meistarības grupās.
Nākamās kārtas: 15. aprīlī (marķējums no ceļa Sauleskalns-Mārciena 3. km), 22. aprīlī (marķējums no ceļa Madona-Pļaviņas 2. km), 29. aprīlī – Vestienas pamatskola.
Pirmās kārtas uzvarētāji – S. A. Prauliņa, N. Ikaunieks, D. Lapsiņa, S. Lapsiņa, N. Raize, J. Sārs no Kusas, D. Špāks, Ģ. Ļeontjevs, L. Leontjevs, S. Švarca no Vestienas, D. Saltuma, B. Kaļva, Dz. Svilpis no Ērgļiem, D. Saulīte (MSVK), M. Zosāre (SIA "Temtogs"). Spēcīgākajās elites grupās uzvarēja E. Svilpe no Ērgļiem un M. Sirmais no Kusas.
Autors: GUNĀRS IKAUNIEKS