Šosestdien, 9. jūlijā, visi, kam interesē motosports, tiek aicināti uz Madonas novada Liezēres pagasta „Liepiņkalna” trasi, kur notiks Latvijas un Baltijas čempionāta 4. posms Endurokrosā „Liezēre 2011”.
Kā pastāstīja sacensību organizators Normunds Urtāns, sacensībās piedalīsies sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Somijas. Pirmais starts solo klasēm notiks pulksten 11, pēc tam sekos starts kvadracikliem. Lai būtu jautrāka diena, skatītājus starplaikā izklaidēs retro censoņi „Zelta mopēds”. Šajās sacensībās visiem redzēt gribētājiem ieeja bezmaksas, būs arī bufete.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ