Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts noslēdzās ar "E" grupas spēlēm Madonas sporta centrā.
Madonas BJSS pirmajā spēlē ar rezultātu 1 : 0 uzvarēja "Varakļāni/MBJSS" komandu, bet ar 0 : 1 piekāpās Alūksnes BJSS futbolistiem. Turpinājumā madonieši ar rezultātu
0 : 1 zaudēja FB "Gulbene 2005", bet ar 1 : 0 uzvarēja FK "Balvu Vilki". Kopumā Madonas BJSS ierindojās otrajā vietā. Labākā spēlētāja balvu saņēma Sentis Dukaļskis. Vēl komandā spēlēja Artūrs Čevers (guva 1 vārtus), Niks Saulītis (1), Kristaps Iļčukovs, Dmitrijs Sarahmans, Aleksejs Jakimovs, Niks Budzinskis, Rihards Sīpols, Ivo Mālnieks un Daniels Kuprijanovs, treneris – Sergejs Sidorenkovs.
Komanda "Varakļāni/MBJSS" turpinājumā ar 0 : 3 piekāpās FK "Balvu Vilki", ar rezultātu 0 : 1 atzina Alūksnes BJSS pārākumu, bet ar 3 : 0 uzvarēja FB "Gulbene 2005". Sakarā ar to, ka alūksnieši startēja ārpus konkursa, varakļānieši izcīnīja trešo vietu. Labākā spēlētāja balvu saņēma Ilmārs Racins (guva 2 vārtus). Komandā spēlēja arī Lauris Jēkabs Leišs (1), Ralfs Kokars, Ernests Latkovskis, Rihards Melnis, Rolands Drozds, Aleksejs Groznovs un Rihards Mozulis. Komandas treneris – Juris Daleckis.
Madonas BJSS turpina uzņemt audzēkņus 2000./2001. gadā dzimušo zēnu grupā. Informācija par nodarbībām – pa telefonu 26842457 (Sergejs) vai 26136022 (Jānis).
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS
AUTORA foto