Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Dumle kausa izcīņas trešais posms

Redakcija

Autors • 03.04.2013.

Burtu lielums

Skolēnu brīvdienās 25. un 27. martā Madonā, Ogrē, Rīgā un Saldū risinājās Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotais turnīrs pašiem mazākajiem basketbolistiem – "Dumle kausa" izcīņa U-10 un U-11 grupā.

Pilsētas sporta centrā Madonas BJSS pārstāvēja viena U-11 vecuma grupas komanda (treneris A. Grunte) un trīs komandas U-10 vecuma grupā – Madonas BJSS (A. Beķeris), Madonas BJSS/Ērgļi (I. Teteris), Madonas BJSS/Cesvaine (A. Grunte).
Swedbank LJBL direktors Edijs Eglītis atklāj: – Turnīru šajās vecuma grupās rīkojam trešo gadu, un jau otro gadu tas notiek ar nosaukumu "Dumle kauss". Patīkami, ka audzis komandu skaits un vairāk bērnu iegūs gan pirmo basketbola sacensību pieredzi, gan pozitīvas emocijas un Dumle sagādātās dāvanas.
Turnīra spēles risinājās 4 x 5 minūtes, pirms tām dalībnieki sacentās arī basketbola elementu stafetē.
U-10 grupā laukumā katrā komandā vienlaikus bija pa četriem spēlētājiem. Ideja aizgūta no vairākām Eiropas valstīm, kur tā atzīta par veiksmīgu, jo spēles laikā mazajiem ir lielākas iespējas tikt pie bumbas un gūt pozitīvas emocijas.
Dumle kausa izcīņas noslēguma posms paredzēts jūnija sākumā Rīgā.
Vienmēr aicinu vecākus izbrīvēt laiku, kaut saprotu, ka tās ir darba dienas, bet zēniem redzēt jūs tribīnēs līdzi jūtot un interesējoties, kā viņiem sokas, ir papildu prieks un motivācija, lai ko arī viņi paši teiktu.

Autors: AGNIS BEĶERIS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px