Skolēnu brīvlaikā Madonā notika Dumle kausa izcīņas 3. posma sacensības jaunākajiem basketbolistiem.
Puiši sacentās divās vecuma grupās – U-10 (2003. g. dzim. un jaunāki) un U-11 (2002. g. dzim.). Madonas posmā gan U-11 grupā, gan U-10 grupā startēja astoņas komandas.
U-11 grupā Madonas BJSS komanda (treneris Arvis Grunte) zaudēja „Līvāniem" ar 5 : 54, „Alūksnei" ar 11 : 27, „Cēsīm" ar 20 : 37. Spēlē ar „Jēkabpili" madonieši izcīnīja uzvaru un ierindojās 7. vietā.
U-10 grupā Madonas BJSS pārstāvēja trīs komandas. Ērgļu komanda apakšgrupā šoreiz piedzīvoja trīs zaudējumus un posmā ierindojās 7. vietā, Cesvaines komanda, ieņemot apakšgrupā 3. vietu, posmā izcīnīja 6. vietu. Madonas komanda apakšgrupā uzvarēja divās spēlēs, vienā zaudēja un spēlēja mazajā finālā par 3. vietu. Uzvarot Balvu komandu, Madonas BJSS komandai – 3. vieta posmā. Sezonu noslēgs lielais fināls jūnija sākumā Rīgā.
Katra turnīra dalībnieki saņēma Swedbank LJBL atbalstītāju un turnīra īpašo draugu piemiņas balvas un diplomus.
Madonas BJSS basketbola nodaļa atgādina, ka turpina uzņemt jaunus audzēkņus 2002./2003. g. dzim. komandās. No augusta beigām un septembra komplektēsim arī jaunākās grupiņas – 2004., 2005., 2006. g. dzim. puišiem.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris