Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Divi kausi un zelta medaļa

Redakcija

Autors • 20.06.2009.

Burtu lielums

Lai piedalītos Latgales atklātajā čempionātā dambretē, uz Viļāniem devās arī grupa mūsu rajona dambretistu. Brauciens nebija veltīgs, jo tika uzrādīti vērā ņemami rezultāti.

Dāmu grupā pie skaista kausa tika madoniete Aina Ivanova ar pārliecinošu rezultātu – 7 punkti no 8. Spraigā cīņā par otro vietu Degumnieku pārstāve Marita Mozais par punktu apsteidza dzelzavieti Līgu Skudru.

Kungu turnīrā tikai ar uzvaru pēdējā kārtā pret daugavpilieti par kausa ieguvēju kļuva meirānietis Valdis Mass, par punktu apsteidzot divus daugavpiliešus, viļānieti Mārtiņu Asaru un dzelzavieti Jāzepu Juhņeviču. Sešu dalībnieku grupā, kuri dalīja sesto vietu, bija arī saikavietis Mārtiņš Šulmanis. Vērtīgu pieredzi guva un "sausā" nepalika arī mazais dzelzavietis Guntis Skudra.

Sacensību dalībnieki vienojās šoreiz sacensties arī dambretes ātrspēlē, jo daugavpilieši bija sarūpējuši medaļu komplektu. Vērtīgāko medaļu atkal saņēma Valdis Mass, divas pārējās atstājot viļāniešiem – dēlam un tēvam Gritāniem.

Līdz ar to dambretes sezona ir beigusies, bet jaunā sezona sāksies septembrī. Mūsu rajona dambretistu silts paldies Jāzepam Juhņevičam par transportu.

Autors: M. VĪRS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px