Ziemeļaustrumu reģionā atsācies jaunatnes telpu futbola čempionāts. Degumniekos aizvadītas "F" grupas spēles.
Komanda "Madonas BJSS 1" uzvarēja "Lubānu" ar 6 : 0, komandu "FB Gulbene I" ar 2 : 1. "Madonas BJSS II" uzvarēja "Balvu SC" ar 1 : 0, ar vienu punktu zaudēja Gulbenes otrajai komandai, taču uzvaru pār "Lubānu" izcīnīja ar rezultātu 5 : 0.
Pēc pirmā apļa komandas izvietojušās šādi: 1. v. – "FB Gulbene II", 2. v. – "Balvu SC", 3. v. – "Madonas BJSS I", 4. v. – "FB Gulbene I", 5. v. – "Madonas BJSS II", 6. v. – "Lubāna".
Nākamās spēles būs 4. martā Balvos.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS