No 23. līdz 27. novembrim Tallinā notika šīs sezonas Eiropas Jaunatnes basketbola līgas (EYBL) pirmā posma sacensības. Šajā līgā ar šo sezonu tika uzņemta arī basketbola komanda "Madona/Jēkabpils". Šajā posmā 8 komandu konkurencē "Madona/Jēkabpils" ierindojās 5. vietā.
EYBL turnīrā startējam 1996. g. dz. jauniešu vecuma grupā 2. divīzijā. Kopā sezonā ir 3 posmi, 2. posms paredzēts Madonā.
23. novembrī Madonas pilsētas sporta centrā pēc koptreniņa vakarā ieradāmies Tallinā uz vakariņām un iekārtoties naktsmītnēs. Komandas sastāvā bija 1996. g. dz. seši puiši no Jēkabpils, četri 1996. g. dz. puiši un divi 1997. g. dz. un gadu jaunāki no Madonas. Mūsu komandā spēlē arī divi Latvijas izlases puiši. Artis Arnītis šovasar kopā ar U-15 izlases komandu piedalījās Eiropas jaunatnes olimpiādē, bet Zigmārs Raimo U-14 izlases sastāvā spēlēja Baltijas kausa izcīņā.
Pirmajā dienā cietām sāpīgu zaudējumu pret BS "Rīga/Jugla" komandu ar rezultātu 49 : 56. Zem groziem labi cīnījās K. Bitels, Z. Raimo (6 punkti). Otrā spēle bija pret Igaunijas līdervienību šajā vecuma grupā – "KK Viimsi", un arī cietām zaudējumu ar rezultātu 49 : 71. Labs sniegums par atlecošajām bumbām – M. Libertam, Z. Raimo – 11 punktu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.12.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
OLITAS LIBERTES foto