Divas spraigas dienas tika aizvadītas Rīgas Sporta manēžā, kur Latvijas ziemas čempionātā medaļas sadalīja daudzcīņnieki.
Pirmo gadu pieaugušo konkurencē nestartēja neviens no madoniešiem. Iemesli attaisnojoši, jo Edgars Eriņš atradās treniņnometnē Igaunijā, bet Saija Bikanova studē un trenējas Amerikā. Tāpēc par Madonas goda turēšanu bija jārūpējas jaunākajiem daudzcīņniekiem, un tas izdevās cienīgi.
Junioru grupā zelta medaļu un čempiona titulu ieguva Dāvis Birkavs, septiņcīņā savācot 4266 punktus. Vēl junioru grupā, pieccīņā savācot 2593 punktus, pie bronzas medaļas tika Džineta Ceimere.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.02.2012.
Autore: ANITA KRAUKLĪTE,
Madonas BJSS vieglatlētikas trenere
AUTORES foto