2.-3. aprīlī Nīderlandes pilsētā Osā notika pirmais 2011. gada pasaules čempionāta posms motokrosā blakusvāģu ekipāžām, kurā startēja vairāki Latvijas sportisti, arī Madonas novada sportisti no Liezēres – Jānis un Lauris Daideri.
Viņiem lielā motosporta sezona iesākta ar 2. vietu kopvērtējumā.
Pirmajā braucienā Jānis un Lauris Daideri palika ceturtajā vietā, bet otrajā braucienā tika izcīnīta uzvara. Līdz ar to posma kopvērtējumā tika izcīnīta otrā vieta, kas ir teicams sezonas sākums. Šogad ar brāļiem Daideriem strādā treneris Kristers Serģis
– Vilemsens, abi Hendriksi, Bakss un Daideri, varbūt reizēm arī Māris Rupeiks – tie būs līderi, kuri cīnīsies par pasaules čempiona titulu, – prognozējis Kristers Serģis.
Ar plašāku informāciju var iepazīties interneta vietnē www.sportacentrs.com vai www.teamdaiders.lv.
Nākamais čempionāta posms paredzēts jau šīs nedēļas beigās – 16. un 17.aprīlī – Francijā. Vēlam Jānim un Laurim veiksmi turpmākajos pasaules čempionāta posmos. Citādi nevar būt, jo viņus trenē viens no visu laiku izcilākajiem blakusvāģu pilotiem Kristers Serģis.
Sagatavoja IVETA ŠMUGĀ