Swedbank Jaunatnes basketbola līgā turpinās saspringtas cīņas. Otrā apļa vidū visas komandas vēlas uzlabot savas pozīcijas regulārā čempionāta tabulā, un cīņas ir karstas.
6. martā 2. divīzijā spēlējām basketbolu Gulbenē. Madonas BJSS U-14 komanda pārliecinoši izcīnīja uzvaru ar rezultātu 84 : 24 (K. Ķeveris – 24 p., R. Brants – 18 p., E. Pētersons – 10 p., L. Lazdiņš – 10 p.). U-16 2. komanda cīnījās ar šīs grupas līderiem, bet zaudēja ar 38 : 82 (N. Nīgalis – 11 p., D. Sakne – 18 p.). Pārsteigumu sarūpēja U-19 komanda, kas mājas spēlē zaudēja gulbeniešiem ar 3 punktiem, bet izbraukumā mājiniekiem sagādāja vienīgo zaudējumu šosezon – 87 : 74
(K. Liberts – 38 p., R. Kočāns – 21 p., Z. Raimo – 17 p.).
13. martā viesojāmies Balvos, kur U-16 2. komanda izcīnīja savu otro panākumu šosezon, uzvarot ar 78 : 55 (M. Kalniņš – 22 p., A. Jurkāns – 17 p., N. Nīgalis – 17 p.). Mūsu topošie studenti (U-19 vecuma grupas komanda) dažādu iemeslu dēļ uz spēli ieradās tikai 6 spēlētāju sastāvā, kas arī pēdējās sekundēs izrādījās izšķiroši, jo sekoja sāpīgs zaudējums ar 75 : 80 (K. Liberts – 28 p., Z. Raimo – 22 p.).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.03.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
K. ĶEVERA foto