8. janvārī Madonas sporta centra hallē atkal sacentās vieglatlēti. Šoreiz Madonas BJSS reģionālā ziemas čempionāta čempiona titulus sadalīja „B" vecuma grupas (1995. un 1996. gadā dzimušie) jaunie vieglatlēti.
Zēniem par čempionāta četrkārtēju uzvarētāju kļuva madonietis Reimonds Jēgers. Viņš uzvarēja 60 m skrējienā (7,6 sek.), 60 m barjerskrējienā (8,9 sek.), augstlēkšanā (1 m 55 cm) un 3 kg pildbumbas grūšanā (12 m 89 cm). Čempiona titulu 1000 m skrējienā un trīssoļlēkšanā izcīnīja cesvainieši Raivis Kampāns (2 min. 54 sek.) un Didzis Siksalietis (10 m 77 cm), bet tāllēkšanā – madonietis Mārtiņš Dāboliņš (5 m 6 cm).
Meitenēm čempionāta uzvarētājas godu 60 m skrējienā izcīnīja Kristīne Beļova (8,6 sek.), bet 1000 m skrējienā – Elīza Rudzīte (3 min.14 sek.), abas – no Madonas. Savukārt 60 m barjerskrējienā un tāllēkšanā uzvarēja lubāniete Karlīna Rudzīte (10,8 sek. un 4 m 43 cm), trīssoļlēkšanā – praulēniete Anete Kirilova (9 m 33 cm), augstlēkšanā – madoniete Elīna Stūre (1 m 30 cm), bet 1 kg pildbumbas grūšanā –
ļaudoniete Amanda Prušakeviča (11 m 69 cm). Visus rezultātus var apskatīt internetā mājas lapā www.madonassports.lv.
15. janvārī par čempionāta medaļām cīnīsies „A" vecuma grupas vieglatlēti, kā arī juniori un pieaugušie.
Autore: ANITA KRAUKLĪTE,
vieglatlētikas trenere
AUTORES foto