Madonas BJSS jauniešu komandām aprīļa beigās noslēdzās SJBL regulārā čempionāta spēles. Šajā sezonā katra komanda startējusi ar mainīgām sekmēm.
Madonas BJSS patlaban labākā jauniešu basketbola komanda U-16 vecuma grupā 1. divīzijā šosezon regulāro čempionātu noslēdza ar izpildītu sezonas galveno mērķi – izcīnītu 7. vietu. Iekļūšana stiprāko astotniekā Madonas BJSS komandai automātiski dod tiesības nākamajā sezonā – jau U-17 vecuma grupā – startēt 1. divīzijā. Par to liels prieks un paldies puišiem – īpaši Zigmāram Raimo, Kristiānam Lancmanim un Ernestam Lazdupam, kuri šajā sezonā sevi parādīja no vislabākās puses gan spēļu laukumos, gan sadzīvē un mācībās. Jāpiebilst, ka Zigmārs Raimo U-16 grupā pēc regulārā čempionāta beigām bija labākais vairākos statistikas rādītājos – gūtajos punktos, atlecošajās bumbās, efektivitātē un otrais rezultatīvajās piespēlēs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.05.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris