Madonas novada atklātajam čempionātam volejbolā vīriešiem pieteikušās 10 komandas.
2012./2013. gada volejbola čempionātam vīriešiem šosezon ir pieteikušās 10 komandas. Tās ir: "LBD" (Lubāna, Barkava, Degumnieki), "Mētriena", "Heta", "Lubāna", "Filips" (Madona), "Ļaudona", "Ērgļi/Juniors", "Ērgļi/Seniors", "MVR-LUX" (Vecpiebalga), Madonas pilsētas 2. vidusskola.
Čempionāts norisināsies divos riņķos, komandām izspēlējot katrai ar katru, bet pēc tam astoņas labākās komandas turpinās cīņu izslēgšanas spēlēs.
Čempionāta izspēles laikā ir vairāki jauninājumi, piemēram – pēc regulārā čempionāta izspēles (2 riņķi) tiks apbalvota arī regulārā čempionāta uzvarētājkomanda. Čempionāts norisināsies Madonas pilsētas sporta centrā, Ļaudonas vidusskolas, Mētrienas pamatskolas, Madonas pilsētas 2. vidusskolas, Ērgļu vidusskolas, Barkavas pamatskolas un Kusas pamatskolas sporta zālēs. Provizoriskais čempionāta sākums – 24. novembrī.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators