Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Brīvdienās – “Dumle kauss” zēniem

Redakcija

Autors • 26.10.2011.

Brīvdienās – “Dumle kauss” zēniem
Burtu lielums

Skolēnu brīvdienās par kustību prieku gādāja "Dumle kausa" izcīņa, kas Madonas sporta centrā otrdien un trešdien pulcēja jaunos basketbolistus no deviņiem novadiem.

Uz "Dumle kausa" izcīņas pirmā posma turnīru brīvdienu nedēļā – 25. un 26. oktobrī – pulcējās jaunie basketbolisti no Madonas, Cēsīm, Cesvaines, Ērgļiem, Gulbenes, Jēkabpils, Krāslavas, Rēzeknes, Rūjienas un Valmieras.
Līdzīgs turnīrs Madonas sporta centrā noritēja arī pagājušajā gadā, tikai tā nosaukums bija "Kāruma kauss".
"Dumle kausa" pirmā posma turnīri vienlaikus norisinājās Ogrē, Madonā, Saldū un Rīgā. Madonā un Ogrē spēkiem mērojās tikai zēnu komandas. Madonas turnīra galvenais tiesnesis, Madonas BJSS basketbola nodaļas vadītājs Agnis Beķeris pastāstīja, ka "Dumle kausa" izcīņā no Madonas sporta skolas piedalījās piecas komandas. U-11 grupā spēlēja "Madona 1" un "Madona 2", U-10 grupā – "Madona 1", "Madona 2" un "Cesvaine/Ērgļi" komanda. Turnīrs norisinājās zāles abos basketbola laukumos, un mazajiem spēlētājiem bija, kur noskrieties un likt lietā gan apgūtās prasmes basketbolā, gan enerģiju. Kopā ar viņiem bija treneri, kas nenogurstoši sekoja līdzi spēles gaitai, sniedzot padomus un uzmundrinājumus. Basketbolistiem aug maiņa, par kuras izaugsmi gādā Madonas BJSS Madonas grupu treneri Agnis Beķeris un Aivars Naglis, Ivars Teteris no Ērgļiem un Arvis Grunte no Cesvaines.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.10.2011.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px