Skolēnu brīvdienās par kustību prieku gādāja "Dumle kausa" izcīņa, kas Madonas sporta centrā otrdien un trešdien pulcēja jaunos basketbolistus no deviņiem novadiem.
Uz "Dumle kausa" izcīņas pirmā posma turnīru brīvdienu nedēļā – 25. un 26. oktobrī – pulcējās jaunie basketbolisti no Madonas, Cēsīm, Cesvaines, Ērgļiem, Gulbenes, Jēkabpils, Krāslavas, Rēzeknes, Rūjienas un Valmieras.
Līdzīgs turnīrs Madonas sporta centrā noritēja arī pagājušajā gadā, tikai tā nosaukums bija "Kāruma kauss".
"Dumle kausa" pirmā posma turnīri vienlaikus norisinājās Ogrē, Madonā, Saldū un Rīgā. Madonā un Ogrē spēkiem mērojās tikai zēnu komandas. Madonas turnīra galvenais tiesnesis, Madonas BJSS basketbola nodaļas vadītājs Agnis Beķeris pastāstīja, ka "Dumle kausa" izcīņā no Madonas sporta skolas piedalījās piecas komandas. U-11 grupā spēlēja "Madona 1" un "Madona 2", U-10 grupā – "Madona 1", "Madona 2" un "Cesvaine/Ērgļi" komanda. Turnīrs norisinājās zāles abos basketbola laukumos, un mazajiem spēlētājiem bija, kur noskrieties un likt lietā gan apgūtās prasmes basketbolā, gan enerģiju. Kopā ar viņiem bija treneri, kas nenogurstoši sekoja līdzi spēles gaitai, sniedzot padomus un uzmundrinājumus. Basketbolistiem aug maiņa, par kuras izaugsmi gādā Madonas BJSS Madonas grupu treneri Agnis Beķeris un Aivars Naglis, Ivars Teteris no Ērgļiem un Arvis Grunte no Cesvaines.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.10.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto