Liezēriešu Jāņa un Laura Daideru ekipāža, piedaloties pasaules čempionāta pēdējā posmā, kas 10.-11. septembrī notika Rudersbergas trasē Vācijā, veiksmīgi noslēdza 2011. gada pasaules čempionātu.
Brāļi Daideri Vācijā izcīnīja uzvaru pēdējā, 13., posmā pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģu klasē, kas bija Vācijas "Grand Prix" izcīņa, bet kopvērtējumā viņi ir šīs sezonas vicečempioni. Tas ir Jāņa un Laura Daideru līdz šim labākais sasniegums motokrosā blakusvāģu klasē. Daideri jau pirms šī posma bija nodrošinājuši pasaules vicečempionu titulu, braucienos ieņēma otrās vietas, bet fināla posmā bija labākie. Māris Rupeiks un Kaspars Stupelis kopvērtējumā ierindojās 4. vietā. Kā vēsta sacensību rīkotāji, pasaules čempions Daniels Vilemsens no Nīderlandes un beļģu kantētājs Svens Verbruge svētdien nestartēja, jo sestdien Vilemsens guva traumu. Taču viņi jau pirms tam bija nodrošinājuši čempiona titulu, kas Vilemsenam bija devītais karjerā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
Foto no personiskā arhīva