Gulbenē notika tradicionālais Borisa Jamkovija piemiņas turnīrs futbolā, kurā divās grupās piedalījās gandrīz simt zēnu no astoņiem klubiem.
Spēles bija aizraujošas un interesantas. Piemēram, U-9 grupā spēlēja šā gada piektā labākā komanda Latvijā – FK „Valmiera/BJSS", savukārt madonieši šajā grupā bija divpadsmitie.
Spēļu rezultāti ir šādi: Madona – Malta – 5 : 0; Madona – Daugavpils – 0 : 0; Madona – Valmiera – 1 : 1; Madona – Gulbene – 0 : 4.
Madonas BJSS komandā spēlēja: A. Pērkons, M. Stabulnieks, D. Ozoliņš, T. Madžuls, R. Āboliņš, R. Juhnovičs, I. Kalniņš, D. Lībers, E. Rudzītis, R. Aizpurs, T. Rudzītis un M. Ciršs. Treneris – Jānis Rukmanis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.10.2012.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS
AUTORA foto