BMX klubam „Madona" 2011. gada sezonas atklāšanas sacensības aizritēja Valmierā, bet šajā nedēļas nogalē sacensības gaidāmas pašu mājās – BMX trasē sporta bāzē „Smeceres sils".
Kluba menedžeris Jānis Kļaviņš aicina līdzjutējus atbalstīt riteņbraucējus. 11. jūnijā pulksten 14 notiks Latvijas Riteņbraukšanas federācijas kausa izcīņas sacensības, bet 12. jūnijā pulksten 12 – „BMX Grand Prix Latvia" sacensību otrā kārta. Solījuši piedalīties visi zināmākie Latvijas BMX klubi, arī dalībnieki no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Itālijas, Baltkrievijas un Krievijas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.06.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ