Savu otro zaudējumu 22. novembrī piedzīvoja BK "Madona", kas viesos ar rezultātu 92 : 98 bija spiesta atzīt Jēkabpils kluba pārākumu.
Spēli apņēmīgāk uzsāka mūsējie, pirmo spēles ceturtdaļu noslēdzot savā labā – 28 : 21.
Mača otrajā desmitminūtē nedaudz veiksmīgāk nospēlēja mājinieki, atgūstot divus punktus un, noslēdzoties pirmajam puslaikam, atrodoties iedzinējos ar pieciem punktiem – 42 : 47.
Pēc lielā pārtraukuma laukumā notikumus sāka diktēt jēkabpilieši, kas, pateicoties sekmēm uzbrukumā, spēja trešajā ceturtdaļā atspēlēt madoniešu pārsvaru un pirms mača pēdējām desmit minūtēm jau atrasties vadībā ar rezultātu 72 : 70.
Spēles liktenis izšķīrās pēdējā ceturtdaļā, kur ne bez tiesnešu palīdzības diemžēl spēcīgāki izrādījās Jēkabpils basketbolisti, sagādājot madoniešiem otro zaudējumu šosezon – 92 : 98.
Mūsējos no zaudējuma neglāba pat Jāņa Vācieša 27 gūtie punkti un 4 rezultatīvas piespēles, savukārt Alvja Lazdupa rēķinā – 21 punkts.
Neapturams pretinieku rindās bija Andris Čerjaks, kas guva 32 punktus.
Kā atzina komandas galvenais treneris Agnis Beķeris, šādās spēlēs ar principiāliem pretiniekiem ir jāuzvar, lai sasniegtu nosprausto mērķi, kas šosezon ir iekļūšana labāko četru komandu skaitā savā divīzijā.
Autors: EDGARS BĒRZIŅŠ