Ar dažādu kategoriju dubļu braucēju transportlīdzekļu parādi sestdien Saieta laukumā Madonā tika atklāts 5. posms „GoExpedition Trophy 2011" Latvijas atklātā Trofi reida čempionāta izcīņā. Šajā nedēļas nogalē tika noskaidroti spēcīgākie dubļu braucēji.
Divās dienās paralēli norisinājās Latvijas Trofi reida čempionāts, Latvijas Trofi reida tūrisma kausa izcīņa, kā arī „Dubļu Ērgļa" sacensības. Savā starpā kategorijas ietvaros spēkiem mērojās gan kvadriciklu (arī sieviešu klasē), gan traktoru, gan džipu vadītāji. Sacensības kopumā pulcēja 64 ekipāžas. Pirmajā dienā dalībnieki piedalījās „Dubļu Ērgļa" sacensībās, kamēr sportisti, kas sacentās „GoExpedition Trophy 2011" sporta ieskaites TR-1, TR-2 ,TR-3 un Open klasē, devās uz Smeceres silu, lai ar džipiem izietu orientēšanās trasi. Vesels bezceļu braukšanas šovs divu dienu garumā!
Vairāk par sacensību norisi pastāstīja pasākuma direktors Jānis Vogins: – Mūsu valsti pārstāvēja dalībnieki no ļoti dažādām Latvijas pilsētām, vēl bija divas ekipāžas no Igaunijas T-3 un TR-1 klasē. Viņi abi arī ieguva Latvijas čempionāta titulu. Mūsējiem dažos čempionāta posmos kaut kā nebija veiksmes, tāpēc divas pirmās vietas ir tikušas kaimiņvalsts pārstāvjiem. Savukārt latvieši aizbrauca uz spartakiādi Igaunijā, kas ir ļoti populārs un plaši apmeklēts pasākums. Tur viņi ieguva gandrīz visas godalgotās vietas dažādās kategorijās.
Abām ekipāžām no Madonas – Evalda Madernieka un Mārtiņa Stiprā vadībā – gadījās tehniskas ķibeles ar mašīnām, tāpēc pārāk labi šajās sacensībās viņi nestartēja.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.09.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto