– Nometnē ir interesantāk nekā mājās, te ir draugi, skrienam, trenējamies, un nav garlaicīgi, – sacīja sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" sastaptie Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas bērni.
Tieši vasaras saulgriežos, 21. jūnijā, ar nelielām sacensībām skriešanā noslēdzās Madonas BJSS biatlonistu un slēpotāju dienas treniņnometne. Jaunākie dalībnieki mēroja 500 m distanci, vecākie – 1 kilometru, un katrs saņēma balvā kādu saldumiņu. Nometnē piedalījās 43 sporta skolas audzēkņi un četri treneri.
Madonas BJSS biatlona nodaļas vadītāja Aira Bērziņa pastāstīja:
– No 17. jūnija katru dienu bērniem notika divi treniņi. Sadalījāmies grupās, un treneru vadībā notika fiziskās sagatavotības vingrinājumi, mazajiem – skriešana, vecākajiem – braukšana ar rolleriem, šaušana, treniņš ar velosipēdiem. Pulksten 13 mums tika atvestas garšīgas pusdienas, pēc tam – neliela atpūta, tad otrs treniņš, un pēc tam devāmies katrs uz savām mājām, jo tā bija dienas nometne.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto