Noslēdzies Madonas rajona čempionāts telpu futbolā – tādā formātā, kā līdz šim, pēdējais, jo, kā jau visi zinām, teritoriālās reformas rezultātā beigs pastāvēt Madonas rajons.
Šogad čempionātā spēkus izmēģināja 14 komandu.
2. kārtā Varakļānos 1. vietu izcīnīja Varakļānu komanda, 7. kārtā Kalsnavā pirmie bija Kusas futbolisti, bet sešās kārtās pa trim uzvarām katra izcīnīja FK "Kvarcs" un Madonas pilsētas 2. vidusskolas komanda. Starp šīm divām komandām arī noritēja spraiga cīņa par Madonas rajona čempiona titulu līdz pat pēdējai spēlei pēdējā kārtā. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3 : 3, un tikai soda sitienos pārāki izrādījās Madonas pilsētas 2. vidusskolas spēlētāji. Tomēr, pateicoties čempionāta iepriekšējās kārtās iekrātajiem punktiem, par 2009. gada Madonas rajona čempioniem kopvērtējumā kļuva komandas "Kvarcs" futbolisti (133 p.), 2. vietā – Madonas pilsētas 2. vidusskolas komanda (131 p.), trešie (123 p.) – "Varakļāni", 4. vietā – "Krauss" (118 p.), 5. vietā – "Kusa" (117 p.), 6. vietā – X-TĪM (110 p.).
Ļoti sīva cīņa notika arī par rezultatīvākā spēlētāja titulu. Labākie vārtu guvēji – Arnis Ikaunieks ("Kvarcs") un A. Šitiks (Madonas pilsētas 2. vidusskola) – abiem 40 vārtu čempionātā. Par čempionāta labāko vārtsargu tika atzīts Renārs Asaris (Madonas pilsētas 2. vidusskola). Nomināciju "Labākais aizsargs" saņēma Ints Radziņš (Kusa), bet "Labākais uzbrucējs" – Arnis Ikaunieks ("Kvarcs").
Par ieguldījumu, organizējot Madonas rajona čempionātus, ar piemiņas balvu tika apbalvota FK "Kvarcs" menedžere Anna Ikauniece. Par ieguldījumu, tiesājot futbola sacensības Madonas rajonā, balvu saņēma Genādijs Glazkovs.
Uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji no rajona čempionāta telpu futbolā paturēs Madonas rajona padomes dāvinātās medaļas, kausus un piemiņas veltes.
Paldies visiem spēlētājiem, kas piedalījušies Madonas rajona čempionātos, viņu atbalstītājiem un sponsoriem.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas rajona padomes galvenais speciālists
sporta darba organizators
AUTORA foto