20. un 21. decembrī Rīgā, Olimpiskajā centrā, notika Swedbank Jaunatnes basketbola līgas rīkotais "Dumle kauss" jeb Ziemassvētku minibasketbola turnīrs U-10 un U-11 vecuma grupās.
Olimpiskajā centrā speciāli šim notikumam bija saorganizēti 6 laukumi, uz kuriem notika spēles un stafetes ar basketbola elementiem.
Šajās basketbola sacensībās jaunākajās grupās piedalījās 65 komandas no visiem Latvijas reģioniem. Turnīrā U-10 vecuma grupā zēniem piedalījās 16 komandas, un šajā konkurencē gadu jaunākā Madonas BJSS komanda ierindojās 14. vietā. Puišiem U-11 vecuma grupā sacentās 28 komandas, mūsu Madonas BJSS komanda arī ierindojās 14. vietā. Meitenēm sacentās 12 komandas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.01.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris