Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Basketbolistiem — aktīvs laiks

Redakcija

Autors • 21.12.2009.

Basketbolistiem — aktīvs laiks
Burtu lielums

Swedbank Latvijas jaunatnes basketbola līgā Madonas BJSS basketbolistiem ir noslēgušās 1. apļa spēles 2. divīzijā Austrumos.

5. decembrī ar 3 komandām viesojāmies Daugavpilī, kur spēlējām pret C-1 (1995. g. dz.), B-2 (1994. g. dz.), A (1991./1992. g. dz.) jauniešu komandām. C-1 grupas komanda zaudēja ar 57 : 81 (R. Kolāts 16 p.), un arī A grupas komanda pagarinājumā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu, jo mača pēdējā ceturtdaļā bija vadībā ar 16 punktu pārsvaru. Gala rezultāts – 66 : 71 (M. Utināns 18 p.). Savukārt B-2 grupas komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 72 : 63 (K. Liberts 15 p.).

8. decembrī ar A grupas komandu viesojāmies Cēsīs, kur uzvarējām ar rezultātu 73 : 63 (I. Pētersons 20 p.), un pēc mača mums bija iespēja klātienē vērot sieviešu basketbola līgas spēli starp spēcīgo SK "Cēsis" komandu, kam piesaistīti tādi treneri kā Ainars Zvirgzdiņš, Jānis Zeltiņš, Māris Bružiks, un Latvijas Universitātes komandu. Visiem interesentiem varu teikt, ka uz šīm spēlēm skatītājiem ieeja ir bez maksas.
2. decembrī B-1 (1993. g. dz.) komanda aizvadīja spēli Alūksnē, kur izcīnījām uzvaru ar 87 : 67 (R. Zemītis 24 p.).

A grupas komanda pēc 1. apļa 11 komandu konkurencē ieņem dalītu 2.-3. vietu ar 7 uzvarām un 3 zaudējumiem, B-1 jaunieši 4 komandu konkurencē ieņem 1. vietu, izcīnot 6 uzvaras 6 spēlēs (jāspēlē 4 apļi), B-2 komandai – 3. vieta 9 komandu konkurencē ar 6 uzvarām un 2 zaudējumiem, C-1 ir 3. vietā 7 komandu konkurencē ar 4 uzvarām un 2 zaudējumiem, C-2 zēniem – dalīta 1.-3. vieta 7 komandu konkurencē ar 5 uzvarām un 1 zaudējumu.

Amatieru basketbola līgā 4. decembrī interesantā spēlē zaudējām līderkomandai "Lielvārdei" (54 : 78), kurā 18 punktu guva I. Pētersons, bet 16 bumbu savas komandas labā izcīnīja Artūrs Škute. 11. decembrī pēdējo 1. apļa spēli aizvadījām Salacgrīvā, kur arī cietām zaudējumu – 80 : 107 (R. Zemītis 18 p., A. Akmentiņš 16 p.).

Uz tikšanos 3. Ziemassvētku kausa izcīņā 26. decembrī! Spēles sakarā ar akustiskās iekārtas būvniecību Madonas sporta centrā pārceltas uz sporta zāli Madonas pilsētas 2. vidusskolā.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px